تبلیغات


Notice: Use of undefined constant select - assumed 'select' in /home/damoon/domains/damoonclub.ir/public_html/components/com_content/content.php on line 11

طارم به ماسوله (12, 13 اردیبهشت 98)

سرپرست: سعید غلامعلیپور

راهنما: مریم تمدن

جلودار: مریم پورنعمت

عقبدار : مسعود زرجی

کوهیار : صادق موسوی

در ساعت ۹ صبح و طبق اعلامی که سرپرست برنامه انجام داده بود تمامی همنوردها در میدان بی بی حوریه بندرانزلی حاضر بودند و در ساعت ۹:۱۰ دقیقه به سمت نوکیان حرکت کردیم. در راه و در شهر رشت دو تن دیگر به گروه اضافه شدند. در ساعت ۳ عصر به نوکیان رسیدیم و بعد از برداشتن کوله ها به سمت داخل جنگل حرکت کردیم و بعد از بیست دقیقه پیمایش در محل مناسبی برای صرف نهار توقف کردیم. بعد از توقف نیم ساعته و صرف نهار در ساعت ۳:۵۰ دقیقه عصر پیمایش روز اول شروع شد. 

بعد از توقف نیم ساعته و صرف نهار در ساعت ۳:۵۰ دقیقه عصر پیمایش روز اول شروع شد. تمامی همنوردها با کوله های سنگین شروع به حرکت کردند. 

در روز اول مسیر جاده و رودخانه ای بود. چالش رد شدن از رودخانه ها مهیج بود. بعد از چندین بار رد شدن از رودخانه و طی کردن مسیر جنگلی در ساعت ۶:۴۰ دقیقه به محل کمپ رسیدیم. با کمک تمامی اعضا و اموزشهای یکی از همنوردان چادرها سریع نصب شد و اتش کوچکی برپا شد. 

با تاریک شدن هوا اعضا به طبخ شام پرداختند و لحظات شادی را  ایجاد کردند. صبح روز بعد ، پس از صرف صبحانه و بستن چادرها و گرفتن عکس یادگاری پیمایش در ساعت ۹:۴۰ دقیقه شروع شد. مسیر روز دوم کوهستانی بود و چالشهای کوهستان را داشت.

در طول مسیر به علت خستگی برخی از همنوردها  و تصمیم سرپرست برنامه، تیم به دو قسمت تقسیم شد‌. تیم اول در ساعت ۱۲:۴۰ دقیقه و تیم دوم در ساعت ۱ عصر به جاده ماسوله رسیدند. و در نهایت در ساعت ۲:۳۰ دقیقه افراد به ماسوله رسیده بودند و پس از استراحت کوتاه و صرف نهار به سمت انزلی حرکت کردند و ساعت ۴:۳۰ دقیقه به انزلی رسیدند.

مریم پورنعمت

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

برزه کوه (19 مهر98)

گزارش صعود به قله شاه برزه ک...

برنامه فصل پاییز 98 گروه کوهنوردی دامون بندرانزلی

اسبه ریسه (12 مهر 98)

سرپرست: ساعده فلاحت دوست را...

سرک _ رستم آباد (5 مهر 98)

سرپرست: صادق موسوی راهنما: ...

مجمع عمومی گروه کوهنوردی دامون انزلی

مجمع عمومی سالانه گروه کوهنو...

غار دانیال (15 شهریور 98)

غار دانیال (سلمانشهر) سرپرس...

باباچال ( 1 شهریور 98)

سرپرست برنامه: آقای سهند راس...

ماهی مشو (25 مرداد 98)

سرپرست : وحید روزرخ تعداد ن...

دماوند (15 و 16و 17 مرداد 98)

سرپرست : علیرضا سندیانی راه...

تسلیت ...

تسلیت واژه ی کمیست برای ابرا...

برنامه گروه

تابستان 95
پاییز و زمستان 95
بهار 96
تابستان 96

آخرین اخبار

آمار بازدید سایت

امروز756
دیروز1379
هفته جاری6254
ماه جاری24501
کل بازدید1288022

تعداد افراد آنلاین
11
نفر

آدرس گروه