تبلیغات


Notice: Use of undefined constant select - assumed 'select' in /home/damoon/domains/damoonclub.ir/public_html/components/com_content/content.php on line 11

صعود به قله تروشوم

گروه کوهنوردی دامون بندرانزلی به قصد صعود به قله ی تروشوم در منطقه ی ماسوله, ساعت 4:50 دقیقه روز جمعه مورخ 1390/7/27 از بندرانزلی حرکت کرد و در ساعت 6:40 به منطقه رسید.لازم به ذکر است که برای صعود به این قله در 5 کیلومتری شهرک ماسوله در ساعت 6:55 پس از صحبت ها و راهنمایی های سرپرست برنامه,شروع به حرکت کردیم.

پس از مدتی کوهپیمایی,صبحانه در ساعت 8:40 دقیقه صرف شد و طبق خواسته ی سرپرست گروه در ساعت 9:15 دقیقه  آماده ی حرکت شدیم. با توجه به اینکه تعدادی همنورد جدید در برنامه حضور داشتند و مسولین از ابتدا تصمیم به اجرای صعود به صورت دوگانه داشتند گروه اول به قصد صعود به قله و گروه دوم با قصد لذت بردن از طبیعت زیبای پاییزی و صرفا در جهت آشنایی با روحیه ی همکاری به طور آهسته و پیوسته با همراهی دو تن از اعضای اصلی گروه به کوهپیمایی خود ادامه دادند.

گروه اول در ساعت 10 به کلبه ها رسیدند و پس از 5 دقیقه تجدید قوا به حرکت خود ادامه دادند.در ساعت 12 به چشمه که در محل وجود داشت رسیدند و در ساعت 12:35 با توانی فزون به سمت قله ی تروشوم شروع به حرکت کردند.با توجه به اینکه این منطقه دارای شیب بسیار زیادی است ساعت 14 موفق به صعود به قله شدیم و پس 20دقیقه استرحت,سرپرست برنامه تصمیم به فرود گرفت.

در هنگام بازگشت در ساعت 15:16 دقیقه  برای صرف نهار در کنار چشمه توقف صورت گرفت و ساعت 16 گروه آماده حرکت شد.17:17 اعضای تیم به کلبه های موجود در مسیر رسیدند و همچنان که هوا رو به تاریکی می رفت  اعضای گروه نیز  از چراغ پیشانی برای پیدا کردن مسیر صحیح کمک می گرفتند. در ساعت 19:09 به نقطه ی شروع حرکت رسیدیم و پس از ملحق شدن به گروه دوم  در ساعت 21 به بندرانزلی رسیدیم.لازم به ذکر است که برای بالا تر بردن سطح صعود در تمام مسیر ازابزار مسیریابی GPS استفاده شد که خود نشان دهنده ی برنامه ریزی درست و موثر مسولین گروه می باشد.

با تشکر از خانم حمیده بهگر برای تهیه و ارسال این گزارش.

تصاویر صعود به قله تروشوم

دریافت فایل جی پی اس مسیر صعود به قله تروشوم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید سایت

امروز365
دیروز968
هفته جاری1333
ماه جاری28854
کل بازدید1585690

تعداد افراد آنلاین
20
نفر

آدرس گروه