تبلیغات


Notice: Use of undefined constant select - assumed 'select' in /home/damoon/domains/damoonclub.ir/public_html/components/com_content/content.php on line 11

عطا کوه لاهیجان (24 اردیبهشت 95)

                                                                 به نام خدا

گزارش برنامه عطا کوه لاهیجان (94/2/24):

سرپرست برنامه: حمید نوربخش

جلودار: نیلوفر نیک فال

عقب دار:صالح غنی پور

کوهیاران: حامد گنجی و رضا نوذری

تعداد نفرات: 64 نفر(3مینی بوس)     

پنجمین برنامه شش ماه دوم گروه دامون در منطقه عطاکوه لاهیجان برگزارشد.

ساعت حرکت 5 صبح از سمت جوشکاری بود که بعد از سوار کردن دوستان در ساعت 5:45 از انزلی خارج شدیم.بعد از طی مسافتی کمربندی خمام توقف کرده و تعدادی از دوستان رشتی به ما اضافه شدند.به راه خود ادامه داده و ساعت 7:17 آستانه اشرفیه و 7:30 به لاهیجان زیبا رسیدیم.مدت کوتاهی را درکنار سوپرمارکت برای خرید خوراک مورد نظر توفف کردیم و سرانجام ساعت 8:30 به روستای عطاکوه رسیدیم.

بعد از پیاده شدن در مکان مورد نظر در ساعت 8:35 به سمت مقصد کوهپیمایی خود را شروع کردیم تا جای مناسبی را برای صحبت سرپرست پیدا کنیم. پس از بیان نکات برنامه به راه خود ادامه دادیم.

هوای منطفه آفتابی و گرم و البته مناسب برای اجرای برنامه بود.

پس از طی مسافتی در ساعت 9:50 برای صرف صبحانه توقف نمودیم.درساعت 10:35 به راهمان ادامه دادیم و بعد از مقداری پیاده روی ساعت 11:10 به مقصدمان رسیدیم.با توجه به سبک بودن برنامه وقت زیادی را برای استفاده از طبیعت در اختیار داشتیم.محیط جنگلی بسیار زیبا و قشنگ بود و تقاوت هایی را از این لحاظ با سایر مناطق در خود می دید.

جو خیلی شادی حکم فرما بود و بیش تر وقت خود را صرف بازی و تفریح کردیم.یکی از بازی های جذاب و سرگرم کننده ای که توسط دوستان گروه انجام شد بازی فریزبی بود که مورد استقبال اکثر دوستان قرار گرفت.

کم کم وقت استراحت و نهار رسید وبعداز پذیرایی یکدیگر وسایل خود را جمع کرده و آماده برگشت شدیم.ساعت 4:00 گروه به سمت مینی بوس ها حرکت کرد.

ساعت 5:45 کوهپیماییمان به پایان رسید و سوار مینی بوس شدیم.درساعت 6 به سمت انزلی حرکت کردیم.درساعت 7:10 برای خرید بستنی توقف کرده وسپس به راهمان ادامه دادیم وساعت 8:05 به انزلی رسیدیم.

روز خوبی را سپری کردیم که همراه بود با تجربه های جدید.به سرپرست برنامه بابت هماهنگی و اجرای برنامه و همه کسانی که به نوبه خود در طول برنامه کمک و یاری رساندن خداقوت میگم.

                                                     شاد و برقرار باشید

                                                       علیرضا سندیانی

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید سایت

امروز645
دیروز1001
هفته جاری645
ماه جاری28166
کل بازدید1585002

تعداد افراد آنلاین
19
نفر

آدرس گروه