تبلیغات


Notice: Use of undefined constant select - assumed 'select' in /home/damoon/domains/damoonclub.ir/public_html/components/com_content/content.php on line 11

تریشوم ( 15 دی 96 )

به نام آنکه هستی نام از او یافت

 

برنامه مشترک گروه دامون بندر انزلی با گروه سپهر رشت در تاریخ 15 دی 96:

سرپرست برنامه: کیوان رستم زاده ( سپهر رشت )

راهنما: آقای هنر دوست ( سپهر رشت )

جلودار: خانم بزرگ زاده ( سپهر رشت )

عقب دار: رامین شیر جهانی ( دامون انزلی)

سرپرست گروه دامون: علی ساجدی

تعداد: 13 نفر گروه دامون و 36 نفر گروه سپهر

هرگاه زمین و آسمان کوهستان اجازه دهد گام هایمان را بر تن دشت می گذاریم و از جوی های خروشان می گذریم و تن خود را به حرکت تند باد می سپاریم و گاه سر را بالا گرفته و در دور دست قله های زیبایت را نظاره می کنیم و با هر قدم از بودن در طبیعت بی همتایت و شکوه و استواری کوه های سر به فلک کشیده ات تو را شکر می گوییم. شکر بابت سلامتی بابت بودن در این مکان و قادر بودن به تماشای زیبایی هایت آری من فقط برای دیدن زیبایی هایت می آیم و آنقدر بالا می روم تا زیبایی های بیشترت را نظاره گر باشم تا آنجا که در توان دارم تا آنجا که به من اجازه دهی ... من همیشه به کوهستان پاک و زیبایت احترام می گذارم ... کوهستان مقدست...

قله تروشوم دارای دامنه های وسیعی با مسیر های مختلف صعود  می باشد. یکی از مسیرهای جذاب صعود به این قله مسیر آلیان یعنی جبهه شرقی آن است.  مسیر دیگر از جبهه شمالی که یال سوته در منطقه چسلی ماسال می باشد.

جبهه شمالی قلل گرد سایه و تروشوم مناطق وسیعی از ارتفاعات شهرستانهای ماسال تا نزدیکیهای فومن (ماکلوان) را در بر گرفته است. به دلیل تراکم بالای جنگلها و مشکلات جاده ای در رسیدن به پای کوه , این مناطق خوشبختانه دست نخورده و ناشناخته باقی مانده است.

دو یال بلند از جبهه شمال (منطقه چسلی ماسال) یکی به گرد سایه (یال طولانی تر) و دیگری به قله تروشوم (یال کوتاهتر) می رسد . در حد واسط این دوقله این دو یال هم به یکدیگر اتصال پیدا می کند. 

( بر گرفته از مطالب نوشته شده توسط آقای فرهنگی و گزارش صعود سال 94 )

مسیر پیمایش گروه: لار چشمه در مسیر ماسوله- روستای زودله سر

خروج از انزلی: 4:30  رسیدن به لار چشمه در ابتدای مسیر صعود:6:05

حرکت از روستای زودل پایین: 6:20   رسیدن به زودل بال: 8:45

رسیدن به یال: 12:30    رسیدن به قله: 12:45

صرف ناهار در کنار کلبه های کنار چشمه و جدا شدن یک تیم 5 نفره به علت داشتن یک مصدوم از گروه دامون. و نیز تشکر فراوان از امدادگر گروه سپهر و همنوردان دامونی که به خوبی مصدوم را به پایین هدایت کردند.

رسیدن به زودل بالا: 16:15   رسیدن پای مینی بوس:18:30

وضعیت جوی: افتابی همراه با باد

سپاس از سرپرست گروه سپهر رشت و

دوستان شرکت کننده هر دو گروه

عالی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید سایت

امروز387
دیروز1234
هفته جاری2786
ماه جاری5054
کل بازدید1656538

تعداد افراد آنلاین
19
نفر

آدرس گروه