تبلیغات


Notice: Use of undefined constant select - assumed 'select' in /home/damoon/domains/damoonclub.ir/public_html/components/com_content/content.php on line 11

زندانه ( 9 فروردین 98 )

به نام آنکه آورد بهار سبز و شاد را...

(در تقویم گروه گیلوند رود برنامه ریزی شده بود که به علت پیش بینی هواشناسی و دوری از مسیرهای مجاور رود ،زندانه جایگزین شد)

در نهمین روز سال نو و بر اساس برنامه از پیش تعیین شده مینی بوس از بی بی حوریه در ساعت ۵:۳۰ دقیقه حرکت کرد و در ایستگاههای مختلف  حرکت کرده و در ساعت ۶ صبح از انزلیبه سمت زندانه حرکت کرد. در مسیر و در منطقه تازه آباد ۴ نفر دیگر از همنوردان به ما ملحق شدند. در طول مسیر هوا خنک و بارانی بود با تزدیک شدن به منطقه کوهستانی از شدت باران کاسته شد و هوا مه آلود شد. در ساعت ۹ و ۱۵ دقیقه به منطقه زندانه رسیدیم و پس از توقف کوتاهی شروع به حرکت کردیم. بعد از نیم ساعت در یک منطقه مسطح و نزدیک جنگل اطراق کرده و اتش روشن کردیم. 

در قسمت بالادست برف زیادی بود و افراد شرکت کننده به آنجا رفته و برف بازی کردند . در هنگام ظهر هوا کمی آفتابی شد. سفره هفت سین پهن کردیم و مسابقه والیبال و پانتومیم اجرا شد. در ساعت ۳ و نیم و بعد گرفتن عکس یادگاری به سمت جاده حرکت کردیم و در ساعت ۷ به انزلی رسیدیم.

مریم پورنعمت

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید سایت

امروز370
دیروز1444
هفته جاری1814
ماه جاری29288
کل بازدید1292809

تعداد افراد آنلاین
21
نفر

آدرس گروه