تبلیغات


Notice: Use of undefined constant select - assumed 'select' in /home/damoon/domains/damoonclub.ir/public_html/components/com_content/content.php on line 11

آبشار موشه_ لاهیجان (4 مرداد 98)

سرپرست : سوگند عسگری

راهنما: سینا محبوب

جلودار: مریم پورنعمت

کوهیاران: فرانک منصف - فائزه دلشاد - وحید روزرخ - سهند راسخ کار - صادق موسوی

عقبدار: سیامک اشکانزاده

تعداد نفرات شرکت کننده: 50 

براساس برنامه از پیش تعیین شده. تمامی همنوردها در ساعت مقرر و در ایستگاههای از قبل تعیین شده سوار بر مینی بوسها شدند و در ساعت ۶ صبح به سمت لاهیجان حرکت کردیم‌ . در طول مسیر در سمت رشت و لاهیجان تعدادی از همنوردها نیز به تیم ملحق شدند. در ساعت ۸ و ۲۵ دقیقه به روستای خورتاب رسیدیم و بعد از صحبتهای اولیه سرپرست و معرفی تیم اجرایی، تیم به سمت آبشار حرکت کرد. خور در زبان محلی به معنی خورشید است و خورتاب یعنی محل تابیدن خورشید. وجه تسمیه این روستا از زبان محلی آمده است. همچنین در این روستا مسجدی به نام چهل ستون قرار دارد که در دوران ساسانی ساخته شده و در قدیم نیایشگاه بوده است. مسیر منتهی به آبشار جاده ای بود و در طول مسبر درختهای انجیری فراوان که نشان دهتده نزدیکی به جنگلهای هیرکانی است دیده میشد. بعد از تقریبا یکساعت پیمایش به رودخانه و آبشار مورد نظر رسیدیم و در بالادست رودخانه گروه ساکن شد.
افراد به آب بازی و والیبال پرداختند. و در نهایت در ساعت ۵ عصر و بعد از گرفتن عکس دسته جمعی به سمت مینی بوسها حرکت کردیم. در ساعت ۶ عصر سوار مینی بوسها شدیم و در نهایت در ساعت ۸ و ۱۵ دقیقه به انزلی رسیدیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید سایت

امروز848
دیروز1379
هفته جاری6346
ماه جاری24593
کل بازدید1288114

تعداد افراد آنلاین
14
نفر

آدرس گروه