تبلیغات


Notice: Use of undefined constant select - assumed 'select' in /home/damoon/domains/damoonclub.ir/public_html/components/com_content/content.php on line 11

سرخه موش (22 آذر 98)

گزارش اجرای برنامه سرخ موش (رستم آباد)  مورخ 1398/09/22

سرپرست : امیر داداشی

راهنما : بهرام مهری

جلودار: سهند راسخ کار

عقبدار : سیامک اشکانزاده

تیم هجده نفره دامون در ساعت 4:30 صبح پس از جمع اوری همنوردان از میدان کار اموزی، در ساعت 5:30 دقیقه از انزلی خارج و به سمت رستم اباد راهی شد، درساعت 7:15 در امامزاده هاشم توقف نموده و بعد از 15دقیقه مجددا به سمت  رستم اباد حرکت کرد، و در ساعت 7:45در منطقه سرخ موش راهنما را ملاقات و بعد از صحبت سرپرست صعود خود را اغار کرد.

 

 هوا که گاهی افتابی و گاهی ابری بود نهایت همکاری را با تیم هجده نفره و تا هفتاد درصد جدید دامون بعمل اورد، تا تیم به سمت یک صعود دلنشین بپردازد. پس گذشتن از چند تپه نسبتا شیبدار و چالش برانگیز، به منطقه ای دشتی رسیدیم  که باد شدیدی در انجا تیم را در برگرفت، که البته دیری نپاییدو تیم در ساعت 12به مقصد خود که موسوم به سرخموش است رسید.

عده از همنوردان در این منطقه اطراق نموده و باقیمانده گروه باپیشنهاد راهنما برای بازدید از جنگل انبوهی که حال و هوای پاییز را به معنای تام کلمه تداعی میکرد و پلنگ کمر نامیده شده است به راه افتاد، شایان ذکر است که در این منطقه اثار حضور خرس مشاهده شد و به گفته راهنما این منطقه زیستگاه پلنگ میباشد که "معمولا" به انسان حمله نمیکند . بعد از نیم ساعت پیمایش در جنگل مجددا به محل اطراق دیگر اعضای گروه بازگشت و بعد از صرف نهار راس ساعت2:30 به سمت پایین حرکت را اغاز کرد و در ساعت 4:30 به مینیبوس رسیده و به سمت بندر انزلی راهی شدیم. و نهایتا در ساعت 7غروب به بندر انزلی رسیده و بدین شکل برنامه به پایان رسید.

باتشکر امیر داداشی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید سایت

امروز379
دیروز968
هفته جاری1347
ماه جاری28868
کل بازدید1585704

تعداد افراد آنلاین
18
نفر

آدرس گروه