تبلیغات


Notice: Use of undefined constant select - assumed 'select' in /home/damoon/domains/damoonclub.ir/public_html/components/com_content/content.php on line 11

فوشه ( 99/3/30 )

به نام خدا

برنامه فوشه در فومن در تاریخ 30 خرداد 99 به سرپرستی ایمان جهانی با 58 شرکت کننده اجرا شد. 

راهنما: جواد تجدد

جلودار: فرانک منصف

عقب دار: سیامک اشکان زاده

کوهیاران: مریم پورنعمت . محدثه ایلبیگی . رضا ایلبیگی . صادق موسوی

مینی بوس های گروه در ساعت 5:15 از مبدا بی بی حوریه شروع به حرکت کرده و سایر همنوردان در طول مسیر به گروه اضافه شدند و در نهایت پس از توقفی کوتاه جهت خرید در مسیر گروه در ساعت 6:20 از بندر انزلی خارج شد. 

روستای فوشه در 22 کیلومتری جنوب غربی شهرستان فومن قرار داشته و همجوار قلعه رودخان می باشد. این روستا جنگلی ـ کوهستانی بوده و رودخانه ای از میان آن می گذرد که در نهایت به تالاب انزلی می ریزد. 

گروه در ساعت 8:40 به روستای فوشه رسید و پس از صحبت های سرپرست و معرفی عوامل اجرایی گروه در ساعت 8:55 به سمت بالا حرکت کرد. در ابتدای مسیر رودخانه ای با یک پل چوبی کوچک وجود دارد. کمی جلوتر آلاچیق نیز دیده می شود و نسبتا شلوغ بود. چند گروه کوهنوردی دیگر نیز در آنجا حضور داشتند. بخش اعظم مسیر جنگلی و مسطح بوده و در برخی نقاط شیب ملایمی وجود دارد. در سمت چپ مسیر یک جاده خاکی باریک قرار دارد که مسیر گروه می باشد. 

در ساعت 11:55 پس از یک راهپیمایی طولانی در جنگل و چند توقف به دلیل ازدحام و پیدا کردن مکان مناسب به منطقه ای صاف و هموار در کنار رودخانه رسیدیم. پس از صرف ناهار و چند ساعت استراحت در ساعت 16:30 به سمت پایین حرکت کردیم و ساعت 18:30 به مینی بوس ها رسیدیم. سر انجام در ساعت 20 وارد بندر انزلی شدیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید سایت

امروز630
دیروز1048
هفته جاری630
ماه جاری21360
کل بازدید1838991

تعداد افراد آنلاین
9
نفر

آدرس گروه