تبلیغات


Notice: Use of undefined constant select - assumed 'select' in /home/damoon/domains/damoonclub.ir/public_html/components/com_content/content.php on line 11

کوه روبار (12 دی 99)

گزارش صعود به کوه روبار (12 بهمن 1399)

سرپرست: عباس جوکاری

راهنما: مریم تمدن

جلودار: مهدیه شهسواری

عقبدار: سیامک اشکانزاده

کوهیاران: آیدین یاری نیا، پیمان رودپیما، فرانک منصف، مریم پورنعمت

تعداد افراد شرکت کننده: 36

در دوازدهمین روز از اسفند ماه سال ۱۳۹۹ برنامه کوه روبار ماسوله را با سوار کردن همنوردان در ایستگاههای از قبل تعیین شده شروع شد.

در ساعت ۴:۳۵ دقیقه مینی بوسها با ۳۶ نفر از انزلی خارج شدند و در مسیر توقف طولانی نداشتیم و تنها در ساعت ۵:۱۵ دقیقه در  پمپ بنزین توقف کوتاه ده دقیقه ای داشتیم. در نزدیکی ماسوله به دلیل برودت دما جاده ها دچار یخ زدگی شده بودند و این مسئله موجب کند شدن حرکت مینی بوسها شد. در ساعت ۶ و ۴۵ دقیقه به ماسوله رسیدیم. و گروه به سمت بالا حرکت کرد. بعد از گذشتن از پله های یخی در زیر درخت گردویی که در ابتدای مسیر وجود داشت سرپرست برنامه صحبتهای کوتاهی کرد و عوامل اجرایی برنامه را معرفی کرده و در مورد مسیر توضیح کوتاهی داد.

سپس در ساعت ۷:۱۵ دقیقه گروه شروع به حرکت کرد. در ابتدای مسیر یخ زدگی زیادی وجود داشت و در قسمتهای بالاتر برف زیادی نشسته بود ولی گروه به طور منظم و با ریتم متوسط حرکت می کرد.

در ساعت ۱۲ به دالان بهشت رسیدیم و با حجم برف بیشتری روبرو شدیم و با تصمیم سرپرست برای حفظ سلامت همنوردان تصمیم به توقف گرفته شد و در دالان بهشت برای نهار و استراحت و برف بازی توقف کردیم و در ساعت ۱۳:۱۵ دقیقه عصر به سمت پایین حرکت کردیم و به کمک کوهیاران از رودخانه های یخی رد شدیم و در کنار کلبه ها عکس دسته جمعی گرفته و در ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه به ماسوله رسیدیم و بعد از توقف کوتاهی در مسیر برای صرف چای به سمت  انزلی حرکت کردیم و در نهایت در ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه به انزلی برگشتیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید سایت

امروز432
دیروز1154
هفته جاری1586
ماه جاری19372
کل بازدید1921796

تعداد افراد آنلاین
14
نفر

آدرس گروه