تبلیغات


Notice: Use of undefined constant select - assumed 'select' in /home/damoon/domains/damoonclub.ir/public_html/components/com_content/content.php on line 11

گزارش برنامه پاکسازی

گزارش برنامه پاکسازی گروه کوهنوردی دامون

منطقه: پارک ساحلی بندر انزلی واقع در خیابان پاسداران

این برنامه طی جلساتی که در دفتر گروه، با شرکت اکثریت همنوردان برگزار گردید به تصویب رسید و پاکسازی فضای سبز و ساحل پارک ساحلی در روز سه شنبه 93/5/28 ساعت 18:30 تا 20:30 با شرکت 11 نفر از همنوردان گروه و به سرپرستی آقای مجید حق بین انجام گرفت.


از تمامی شرکت کنندگان خواسته شده بود که یک بسته کیسه زباله به همراه دستکش لتکس برای شرکت در برنامه به همراه خود بیاورند. بنده به همراه سرپرست برنامه نیم ساعت زودتر در محل حاضر شدیم تا محیط را بررسی کنیم و محل شروع پاک سازی را تعیین کنیم. بعد از جمع شدن دوستان در محل، از همان ابتدای پارک شروع به جمع آوری زباله ها کردیم و نظرات و صحبت های همشهریان هم در این بین خالی از لطف نبود. بعضی خسته نباشید می گفتند و بعضی دیگر هدف یا دستاوردمان از اجرای این برنامه را سوال می کردند.


در پایان این برنامه، 25 کیسه زباله به همت دوستان جمع آوری شد و در این بین صحبتهایی که میان اعضای گروه و شهروندان درباره اهداف این برنامه صورت گرفت، بستری مناسب برای فرهنگ سازی فراهم نمود، که در واقع هدف اصلی برنامه نیز همین بود: انتقال فرهنگ صحیح استفاده از محیط پیرامونمان.


اعضای شرکت کننده در برنامه:

محمد امین معصومی- حمید نوربخش- مجید حق بین- نیما دریاگرد- رویا نجارباشی- آذین روزه دالاری- زهرا نوربخش- مونا لنگرودی- پرند رأفت- هستی آزاد- والا آزاد


با آرزوی سلامتی و موفقیت برای گروه در تمامی زمینه ها

محمد امین معصومی

جهت دریافت فایل  PDF  کلیک نمائید.

جهت مشاهده عکسهای برنامه کلیک نمائید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید سایت

امروز42
دیروز1179
هفته جاری7344
ماه جاری21208
کل بازدید1209738

تعداد افراد آنلاین
15
نفر

آدرس گروه