تبلیغات


Notice: Use of undefined constant select - assumed 'select' in /home/damoon/domains/damoonclub.ir/public_html/components/com_content/content.php on line 11

آرشیو مجلات

با توجه به تاثیر و نقش اطلاعات در عصر حاضر و مطرح شدن مباحثی چون ذخیره و بازیابی، حفظ و نگهداری، تسهیل دسترسی به اطلاعات و ...، دامون تصمیم به الکترونیکی نمودن نشریات چاپی و قدیمی موجود در کتابخانه ی خود نموده است. این اقدام از چند نظر دارای اهمیت می باشد.

 

1. قدردانی از تلاشهای دوستانی که سالهای گذشته با دامون همراه بودند و با علاقه و داوطلبانه اقدام به تولید دانش و انتشار مباحثی در ارتباط با کوهستان نمودند.

2.  انتقال اطلاعات به نسل آینده

3. بازیابی سریعتر و تسهیل دسترسی به اطلاعات با توجه به تفکیک سرفصلها

4. انتشار رایگان مطالب ضمن حفاظت و نگهداری اطلاعات چاپی و قدیمی

و ...

با امید به تاثیر گذاری این بخش در بهبود و ارتقای سطح دانش طبیعت دوستان، علاقه مندان به آشنایی با مفاهیم و مباحث کوهنوردی می توانند با انتخاب نشریه موجود در آرشیو، با توجه به سرفصلهای تفکیک شده و با کلیک بر روی شماره صفحه، مطلب دلخواه خود را دانلود و مطالعه نمایند.

توجه

تمام فایلها، با فرمت PDF ذخیره شده اند. لذا بهترین نرم افزار جهت خواندن و مشاهده متن، Adobe reader می باشد که پس از نصب این برنامه می توانید به راحتی به تمام مطالب دسترسی یابید.

آمار بازدید سایت

امروز46
دیروز991
هفته جاری3714
ماه جاری15478
کل بازدید2081616

تعداد افراد آنلاین
18
نفر

آدرس گروه