تبلیغات

ترجمه

هر رسانه رسالتي دارد. رسانه بايد مخاطبان خود را شناسايي و در مسير رفع نياز هاي آنها گام بردارد. گروه دامون نيز به نوبه خود با ساخت و توسعه سايت گروه سعي در برداشتن گامي بلند در اين راستا نموده كه البته قضاوت در خصوص درستي مسير حركت اين رسانه به عهده تك تك شما بازديدكنندگان محترم است- هر چند كه آمار هاي بازديد روزانه خود گواه همراهي و همدلي هر روزه بسياري از شما مي باشد.

بنده  نيز،  به سهم خود و با هدف ارتقاي مطالب موجود در اين رسانه از اين تاريخ تصميم به ترجمه مقالات، مطالب و مصاحبه هايي گرفته ام كه به زبان انگليسي در زمينه كوهنوردي منتشر شده اند. هرچند كه امكان دارد اين مطالب پيشتر حتي چندباره ترجمه شده باشند اما سعي شده است همه مطالب اين بخش با نيت توليد كنندگي (و نه نسخه برداری از منابع دیگر) براي فارسي زبانان انتخاب شوند.

در پايان لازم مي دانم به اين نكته اشاره كنم كه علي رغم تلاش همه جانبه در انتقال صحيح مطالب باز هم امكان اشتباه، چه محتوايي و چه املايي وجود خواهد داشت. لذا با توجه به اينكه در انتهای هر مطلب منبع آن – چه الكترونيكي و چه مكتوب – ذكر خواهد شد در صورت مشاهده و رويت هر اشكالی دوستان مي توانند با ارسال نامه اي الكترونيكي به بنده، در رفع اشكال مطلب در اسرع وقت ما را همراهي نمايند.

Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با سپاس

حمید نور بخش

آمار بازدید سایت

امروز80
دیروز1081
هفته جاری3270
ماه جاری13586
کل بازدید918367

تعداد افراد آنلاین
10
نفر

آدرس گروه