تبلیغات


Notice: Use of undefined constant select - assumed 'select' in /home/damoon/domains/damoonclub.ir/public_html/components/com_content/content.php on line 11

پائیز 92

 

دیدگاه‌ها   

+2 #3 سعید لطفعلی خانی 1392-10-01 04:16
خانم نوری زاد محترم , در ذهنم نیست که شما رو در چند صعود معدودی که با دامون داشتم زیارت کرده باشم . از حوصله شما در خواندن دل نوشته ام تشکر می کنم. هر چند به امیدواری شما چندان امیدی ندارم . سربلند و موفق باشید .
نقل قول کردن
+2 #2 مینا نوری زاد 1392-10-01 00:04
از اینکه خواندن یک مصاحبه دلیلی برای دلتنگی میشود بسیار بسیار خوشحال کننده است و سپاس از شما به خاطر بیان احساسات زیبایتان و ممنون از اینکه همچنان به یاد دامون هستید و امیدواریم به زودی شاهد حضور شما در صحنه ی کوهستان باشیم.
نقل قول کردن
+2 #1 سعید لطفعلی خانی 1392-09-29 19:44
من غایب ترین عضو گروه هستم ! عضوی رسمی با شماره عضویت 28 . اولین گام هایم در کنار شما به چند سال پیش برمیگرده . همنوردی کم حرف ؛ جدی و با نیروی دافعه در اطراف خودش . همنوردی که اولین توجه دیگران رو به خودش با اسم " دامون " جلب کرد ؛ در ارتفاعات رستم آباد خودش رو با اعتراض به سرپرست صعود , در سبلان با انتقاد بدون انعطاف به نحوه صعود و در مجمع عمومی و سالانه دامون با اعتراض های پی در پی ؛عنوان ناراحت ترین عضو گروه رو به خودش گرفت . کوهستان برایش جذابیت نداشت و حتی آشنایی های تازه هم نتوانست برایش انگیز های شود در اینکه کوهستان را کمی دوست بدارد . پس دویدن به تنهایی در کنار ساحل را به بودن با همنوردانش در هوای کوهستان ترجیح داد . در تنهایی دویدن و فکر کردن را به خواندن سرودهای کوهستان در کنار دیگران ترجیح داد . این غایب ترین عضو گروه از آن دوران یکی دو تا دوست برایش باقی ماند و تعدادی آشنایی کم رنگ و برخی غریبی های پر رنگ . بهانه شد . خواندن یک مصاحبه بهانه ای شد برای اینکه بگویم غایب ترین عضو گروه دلش برای همه شما تنگ شده است و برای دویدن در کنار ساحل.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید سایت

امروز28
دیروز991
هفته جاری3696
ماه جاری15460
کل بازدید2081598

تعداد افراد آنلاین
21
نفر

آدرس گروه