تبلیغات


Notice: Use of undefined constant select - assumed 'select' in /home/damoon/domains/damoonclub.ir/public_html/components/com_content/content.php on line 11

لغو برنامه بزبره

برنامه روز جمعه 24 ام بهمن ماه به دلیل صادر نشدن مجوز برای صعود بانوان اجرا نمی شود.

دیدگاه‌ها   

+3 #3 مینا نوری زاد 1393-11-24 16:16
من به عنوان یک کوهنورد فعال آمادگی خودم رو در اعتراض به شرایط موجود اعلام می کنم و از مسئولین هیئت کوهنوردی استان تقاضای رسیدگی به وضعیت موجود و حل مسائل کوهنوردان را دارم.
نقل قول کردن
+3 #2 رسولی 1393-11-24 16:10
البته لغو برنامه ها نمیتونه راهکار درستی باشه و باید حتما دنبال راه درستی برای اجرای با کیفیت برنامه ها بود
با توجه به برخورد نامناسب و زشت نیرو های انتظامی در هفته گذشته و غیر قابل پیش بینی بودن نوع برخوردشون برای هفته جاری تصمیم گرفتیم این هفته برنامه ای نداشته باشیم، با توجه به شرایط جدید و سخت گیری های غیر منطقی و منطقه ای، بنظر میرسه که این داستان بزودی گریبان دیگر دوستان در استان رو هم بگیره در اونصورت لازمه که بصورت استانی عکس العمل نشون بدیم ،به هر حال تا مشخص شدن ابعاد این قضیه باید پیگیر موضوع بود هر چند که ممکنه به درازا بکشه !
ولی به احتمال قوی هفته آینده برنامه گروه اجرا خواهد شد و شرایط و نحوه ثبت نام هم متاقبا اعلام میشه
در ضمن اگه دوستان پیشنهادی در مورد چگونگی اجرای برنامه ها داشته باشن خوبه که همینجا مطرح بشه .
با تشکر از همه دوستان- سرپرست گروه دامون انزلی -رسولی
نقل قول کردن
+3 #1 بهداد جفرودی 1393-11-24 16:09
متاسفانه گاه شاهد عملکرد ها و تصمیمات نادرستی هستیم که نه ایرانی است و نه اسلامی...! این تصمیمات به طور حتم به دلیل عدم شناخت بعضی مسولین از واقعیت های فرهنگی، دینی و تاریخی موثر بر کشور ریشه داری چون ایران است. ضمن اینکه این عدم شناخت ها بعضا لطمات جبران ناپذیری هم بر پیکره فرهنگی کشور به عنوان محور وفاق و همدلی وارد کرده است. نباید بسیاری از معضلات اجتماعی، مثلا بی هویتی جامعه امروز ایرانی، ضعیف بودن ساختار خانواده ها و... را تمام و کمال نتیجه تهاجمات فرهنگی بیگانه و دیگر عوامل خارجی دانست و به دنبال، راه حل را در عملکردهای بی پشتوانه و غیر واقعی چون جداسازی جنسیتی مثلا در کوهنوردان شهر انزلی جست...!!! بلکه ریشه بسیاری از نابهنجاری ها شاید در همین عملکردهای عاری از خرد فرهنگی، دینی و تاریخی باشد. لازم به ذکر است چنین نگرش ها و عملکردهایی بی پشتوانه و غیر واقعی است و در نتیجه در حد سخت گیری های زود گذر باقی می مانند.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید سایت

امروز1169
دیروز1203
هفته جاری8319
ماه جاری30136
کل بازدید1747848

تعداد افراد آنلاین
27
نفر

آدرس گروه