تبلیغات


Notice: Use of undefined constant select - assumed 'select' in /home/damoon/domains/damoonclub.ir/public_html/components/com_content/content.php on line 11

ایران میزبان اجلاس جهانی و آسیایی کوهنوردی در سال 2017

در جریان برگزاری اجلاس فدراسیون جهانی کوه‌نوردی؛ تمامی اعضای حاضر، ایران را به عنوان میزبان این اجلاس و مجمع عمومی این اتحادیه در سال ٢٠١٧ برگزیدند. به گزارش روابط بین الملل فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی؛ همزمان با برگزاری مجمع اتحادیه جهانی کوه‌نوردی در سئول کره جنوبی که با حضور «زارعی»رئیس و دو نماینده از فدراسیون کشورمان همراه بود، باتوجه به نامزدی کشورمان جهت میزبانی اجلاس سال ٢٠١٧ ؛ تمامی اعضای حاضر، ایران را به عنوان میزبان مجمع عمومی این اتحادیه در سال ٢٠١٧ برگزیدند. لازم به ذکر است؛ اجلاس سال ٢٠١٦ این اتحادیه نیز کشور در ایتالیا خواهد بود. گفتنی است؛ کشورمان در ماه فوریه ٢٠١٦ نیز میزبان مجمع عمومی فدراسیون جهانی سنگ‌نوردی خواهد بود ...

 

 

ایران میزبان اجلاس اتحادیه کوهنوردی آسیا در سال 2017

 

اجلاس اتحاديه كوه‌نوردي آسيا نیز در سال 2017 با میزبانی جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد. این تصمیم امروز در جریان برگزاری اجلاس این اتحادیه گرفته شد. این نشست با حضور اعضاي آسيايي، ٤٧ شركت كننده از ١٨ كشور، در محل نمايندگي سازمان يونسكوي كره با اداي احترام به جانباختگان زلزله نپال آغاز به كار كرد. سپس رئيس فدراسيون جهاني كوه‌نوردي «فريتز وريلنت» ضمن خوش آمد به حاضران و تقدير از ميزبان، اجلاس را افتتاح نمود.

همچنين رئيس كره اي اتحاديه كوه‌نوردي آسيا با قدرداني از ميهمانان براي حضورشان و تقدير از حمايتهاي اتحاديه جهاني كوه‌نوردي از اين نهاد، اتحاديه آسيا را خانواده اي بدور از اهداف سياسي و تنها در نقش علاقمندان محيط كوهستان دانست. 

در اين نشست ايران به عنوان نائب رئيس آسيا ضمن ارائه گزارش فعاليتهاي فدراسيون کشورمان، پيشنهاد فعال تر كردن سايت اتحاديه كوهنوردي آسيا، توجه بيشتر كشورهاي آسيايي به محيط زيست كوهستان ايجاد ساختار كميسيونها اتحاديه آسيا را نيز ارائه نمود.

اين اجلاس با تعيين حق عضويت سالانه اعضا، حضور اعضای جديد و گزارش فعاليتهاي سال ٢٠١٥ اعضا و برنامه هاي سال ٢٠١٦ ادامه يافت.

(بر گرفته از سایت فدراسیون کوهنوردی ایران)

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید سایت

امروز1225
دیروز1203
هفته جاری8375
ماه جاری30192
کل بازدید1747904

تعداد افراد آنلاین
22
نفر

آدرس گروه