تبلیغات


Notice: Use of undefined constant select - assumed 'select' in /home/damoon/domains/damoonclub.ir/public_html/components/com_content/content.php on line 11

برگزاری سومین مجمع عمومی گروه کوهنوردی دامون

 

سومین مجمع عمومی گروه کوهنوردی دامون بندر انزلی با حضور اعضای محترم گروه و جمعی از نمایندگان گروه های کوهنوردی شهرستان بندرانزلی و استان گیلان در شهریور ماه سال 90 برگزار گردید.گزارش برنامه ها و وقایع این همایش توسط جناب آقای حسن لایق کار از پیشکسوتان گروه کوهنوردی دامون بندر انزلی تهیه شده است که ضمن تشکر از ایشان خلاصه ای از این گزارش به حضورتان ارائه می گردد.

طبق مصوبه هیات مدیره و دعوت کتبی از اعضاء و علاقه مندان گروه کوهنوردی دامون بندرانزلی مجمع عمومی گروه در تاریخ 23 / 6 / 1390 مقارن ساعت 5 / 5 بعد از ظهر در سالن اجتماعات بندر و کشتی رانی بندرانزلی تشکیل گردید . در این روز قریب به اتفاق اعضای گروه و نیز نمایندگانی از گروه نسیم شمال ، آوای کوهستان و گروه فراز از انزلی و گروه ناتشکوه املش و  وارنا لاهیجان و برخی از کوهنوردان استان نیز حضور بهم رسانیدند .

ابتدا مجری برنامه آقای امین حق ره برنامه های مجمع را اعلام داشت و اولین برنامه اهدای جوایز برندگان مسابقه عکس « انسان و کوهستان » در دستور کار قرار گرفت و برندگان این مسابقه به ترتیب نفرات اول تا سوم با نمایش عکس های منتخب هیات داوران جوایز خود را از آقای بارور و پیشکسوتان کوهنوردی دریافت نمودند . برنامه بعدی تقدیر از آقای دکتر منوچهر معدل به عنوان بنیانگذار ورزش کوهنوردی در بندرانزلی که به علت عدم حضور ایشان در بندرانزلی از همراه دیرین ایشان آقای مهندس عمیدی تقاضا شد که درباره دکتر معدل بیاناتی داشته باشند.

در این قسمت همچنین از خانم دکتر منیره شجری به پاس زحمات ایشان در تدوین و سعی و پیگیری در تحقق برنامه ی فنی و صعودهای تجربه آفرین با اهدای لوح یادبود تقدیر گردید و نیز از آقای دکتر سینا گوهری راد در تلاش وافر ایشان در ثبت پروژه های گروه در قالب عکس و فیلم و همچنین به دوش کشیدن بیشترین زحمات برگزاری نمایشگاه عکس « انسان و کوهستان » گروه ، با اهدای لوح ، تقدیر و تشکر گردید .

با پایان یافتن قسمت دوم ، مجری برنامه با دعوت از آقایان حسن لایق کار ، داوود عباسی ، حشمت رحمانی و جابر صادق زاده به عنوان اعضای هیئت رئیسه مجمع عمومی جهت اداره مجمع عملاً مرحله سوم برنامه را اعلام نمود و مجمع حول سه محور به کار خویش ادامه داد :

1- اصلاح بند 11 اساسنامه

2- گزارش عملکرد هیات مدیره

3- انتخاب هیات رئیسه جدید

در قسمت اول ( اصلاح بند 11 اساسنامه ) مبنی بر تغییر زمان تصدّی هیات مدیره به مدّت دو سال به یک سال که هر گزینه دارای موافق و مخالف بود که در نهایت با رای گیری ، طرح انتخاب هیئت مدیره به مدّت یک سال و اصلاح بند 11 اساسنامه با اکثریت آراء به تصویب رسید .

در قسمت دوم برنامه مجمع ، خانم دکتر منیره شجری به نمایندگی از سایر اعضای هیات مدیره ، گزارش هیات مدیره را قرائت نمود . پس از ارایه گزارش هیات مدیره ، کلیپی به مدّت 5 دقیقه که توسط مهندس آروین ایل بیگی از عملکرد گروه تهیه شده بود به نمایش در آمد و با ملاحظه این ویدئو کلیپ که لحظاتی از صعود های فنی گروه به سبلان ، دماوند و سایر قلل را دربرداشت قسمت دوم برنامه نیز پایان یافت و مجمع وارد مرحله انتخابات گردید .

با اعلام آمادگی هیات رئیسه مجمع جهت نام نویسی کاندیداهای هیات مدیره ، 9 نفر به نام های1 – منیره شجری 2 – بهروز رسولی 3- سینا گوهری راد 4 – حامد گنجی 5 – امیر کامیاب 6 – نیما سپاسخواه 7 – ابراهیم ساحلی 8 – سمیرا عالی 9 – حمیده بهگر جهتانتخاب شدن اعلام آمادگی نمودند . هم چنین جهت انتخاب بازرس نیز آقای لطفعلی خانی و جابر صادق زاده کاندیدا شدند که با شمارش اعضای رسمی که دارای کارت عضویت بودند 37 نفر واجد رای دادن شمرده شدند و با اخذ رای حاضرین و قرائت آراء ، افراد زیر به ترتیب آراء ماخوذه را به خود اختصاص دادند:
1) بهروز رسولی       35 رای

2)منیره شجری          30 رای                                         
3)سینا گوهری راد      25 رای

4)حامد گنجی           22 رای
5)امیر کامیاب            20 رای
6)نیما سپاسخواه       15 رای
7)سمیرا عالی            8 رای
8)ابراهیم ساحلی        8 رای
9)حمیده بهگر             4 رای

و در انتخاب بازرس آقایان جابر صادق زاده با 28 رای و سعید لطفعلی خانی با 8 رای و در مجموع با یک رای سفید جمعاً 37 نفر شرکت کننده در مجمع با آرای خویش بازرس و هیات مدیره جدید را به شرح زیر انتخاب کردند :

1) آقای بهروز رسولی  2 ) خانم منیره شجری 3 ) آقای سینا گوهری راد  4 ) آقای حامد گنجی و 5‌ ) آقای امیر کامیاب را به عنوان اعضای هیات رئیسه مجمع و آقای جابر صادق زاده را به عنوان بازرس اصلی و آقای لطفعلی خانی به عنوان بازرس علی البدل به مدّت یکسال انتخاب گردیدند.

با اعلام اعضای هیات مدیره جدید عملاً مجمع به کار خویش پایان داد .بدین ترتیب سومین مجمـع گروه کوهنـوردی دامـون بندرانزلـی در ساعت 8:30 روز چهارشنبه 23 / 6 / 1390 خاتمه یافت.گزارشگر : حسن لایق کار – عضو گروه کوهنوردی دامون بندرانزلی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید سایت

امروز722
دیروز1162
هفته جاری4331
ماه جاری26148
کل بازدید1743860

تعداد افراد آنلاین
16
نفر

آدرس گروه