تبلیغات


Notice: Use of undefined constant select - assumed 'select' in /home/damoon/domains/damoonclub.ir/public_html/components/com_content/content.php on line 11

نهمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی


انجمن پزشکی کوهستان ایران: به گزارش انجمن پزشکی کوهستان ایران پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نظر دارد به برگزاری نهمین همایش بین‌المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی با هدف گردهم آوردن اعضای علمی و اجرایی خانواده ورزش، جهت هم اندیشی، تبادل آخرین دستاوردهای بنیادی، توسعه ­ای و کاربردی، حرکت در راستای تأمین نیازهای جامعه، توانمندسازی در مسیر تدبیر و امید، توسعه ملی و آسیایی و ارتقاء باورهای بین ­المللی می ­باشد.

حضور دانشمندان و پژوهشگران برجسته داخلی و خارجی، فرصت مغتنمی جهت ارتقاء سطح علمی و کاربردی بومی و منطقه‌ای در حوزه علوم ورزشی و رشته­ های وابسته را فراهم می ­آورد. هم­ چنین، پیش­ بینی نشست­ های جانبی در قالب کارگاه ­های علمی_تخصصی، کرسی‌های نظریه‌پردازی و موضوعات خاص صنفی، چالش­ ها و چشم ­اندازهای علوم ورزشی را به ویژه برای پژوهشگران جوان و تصمیم‌سازان کشور ترسیم خواهد کرد. امید است با حضور اندیشمندان، متخصصان ورزشی، استادان بزرگوار و دانشجویان عزیز، این ماموریت در اعتبار و منافع ملی و منطقه‌ای نمودار شود.

محورهای همایش شامل موضوعات ذیل است:

 

  • فیزیولوژی و تغذیه ورزشی
  • رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی
  • بیومکانیک، مهندسی و فن آوری ورزشی
  • آسیب ­شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی
  • مدیریت، ارتباطات، اقتصاد و گردشگری ورزشی
  • جامعه ­شناسی، حقوق، تاریخ و فلسفه ورزشی

 در این برنامه دکتر "وحید تادیبی" عضو انجمن پزشکی کوهستان ایران و رئیس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه رازی کرمانشاه و مترجم کتاب "ارتفاع گرفتگی" کارگاه آموزشی "روشهای تمرین هیپوکسی در بهبود عملکرد ورزشی ورزشکاران" را برگزار خواهند نمود.

علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس ذیل مراجعه نمایند:

http://9thconf.ssrc.ac.ir/

( برداشت از سایت موسسه علمی پزشکی کوهستان ایرانیان )

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید سایت

امروز587
دیروز1271
هفته جاری3121
ماه جاری33375
کل بازدید1751087

تعداد افراد آنلاین
25
نفر

آدرس گروه