تبلیغات


Notice: Use of undefined constant select - assumed 'select' in /home/damoon/domains/damoonclub.ir/public_html/components/com_content/content.php on line 11

گزارش چهارمین مجمع عمومی سالیانه گروه کوهنوردی دامون

گزارش چهارمین مجمع عمومی سالیانه گروه کوهنوردی دامون28 شهریور ماه سال جاری چهارمین مجمع عمومی سالیانه گروه کوهنوردی دامون با حضور جمعی از پیشکسوتان و اعضای رسمی گروه با هدف ارائه ی گزارش عملکرد 1ساله ی اعضای هیئت مدیره دوره ی سوم و بازرس گروه، جلسه ی پرس و پاسخ، تقدیر از عضو فعال و در نهایت انتخاب اعضای هیئت مدیره دوره چهارم، در سالن اجتماعات هلال احمر واقع در : غازیان،خیابان طالقانی، میدان گاز  در ساعت 17 برگزار گردید.

در ابتدای نشست نیما سپاسخواه ضمن خوش آمد گویی به حضار از آقای داوود عباسی به عنوان یکی از موسسان گروه دامون جهت ایراد سخنانشان دعوت نمودند. داوود عباسی ضمن بیان تاریخچه مختصری درباره ی ورزش کوهنوردی،در ادامه صحبتهایشان به روند شکل گیری گروه دامون اشاره نمودند.

در ادامه مهندس بهروز رسولی، سرپرست گروه دامون در ابتدا ضمن تشکر از آقای عباسی به عنوان همراه همیشگی دامون، اهداف و برنامه های گروه را برشمردند و در ادامه با بیان مسائل و دغدغه های موجود، تصمیمات راهبردی اخذ شده جهت ارتقای فنی را بازگو کردند. که مشروح گزارش را میتوانید در فایل پیوست ملاحظه نمایید.

گزارش سرپرست: (مهندس بهروز رسولی)

در ادامه نیما سپاسخواه، مسئول کمیته فنی گروه کوهنوردی دامون ضمن بیان مواردی در ارتباط با شرکت اعضای گروه در دوره های آموزشی و تدوین آیین نامه کمیته فنی و همچنین چگونگی اجرای برنامه های یکسال گذشته ی دامون، به شرح کامل عملکرد 1 ساله کمیته فنی پرداخت که شرح آن را در فایل پیوست می توانید ملاحظه نمایید.

گزارش کمیته فنی: نیما سپاسخواه


در ادامه ی نشست سینا گوهری راد، مسئول کمیته مالی و تدارکات دامون،ضمن معرفی و تشکر از اعضای کمیته ی مالی و تدارکات به دلیل همگام بودن یک ساله با دامون، امور انجام پذیرفته توسط دوره سوم هیئت مدیره گروه کوهنوردی دامون را در 13 بند یادآور شد که شرح آن را می توانید در فایل پیوست ملاحظه نمایید.

گزارش عملکرد کمیته مالی و تدارکات: (سینا گوهری راد)

در ادامه حامد گنجی، مسئول کمیته روابط عمومی، با بیان فعالیتها و مسئولیتهای کمیته ی مذکور، کسب مجوز صعود هر برنامه از تربیت بدنی، هماهنگی جهت ثبت نام اعضا و تشکیل جلسات کمیته ها، توزیع فرمهای نظرسنجی در برنامه ها و ارائه اطلاعات و آمار دقیق از اعضای جدید گروه را به عنوان عملکرد 1 ساله ی کمیته ی روابط عمومی دوره سوم گروه کوهنوردی دامون یادآور شد. شرح کامل گزارش را میتوانید در فایل پیوست ملاحظه نمایید.

گزارش کمیته ی روابط عمومی : حامد گنجی

در ادامه آقای کامیاب، مسئول کمیته تبلیغات و انتشارات دامون، پس از معرفی اعضای کمیته و تشکر از آنها، وظایف و عملکردهای 1 ساله کمیته را در 7 بند بر شمرد

" 1) راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی گروه کوهنوردی دامون

2) ایجاد صفحه اجتماعی جدید

3) تشکیل پرونده اختصاصی برای اعضای رسمی گروه

4) توزیع فرمهای نظرسنجی در برنامه ها و تحلیل آنها

5)جمع آوری عکسهای صعود

6) طبقه بندی و جمع آوری مجلات و کتابهای کوهنوردی و

7)صدور کارت عضویت"

مشروح گزارش را میتوانید در فایل پیوست ملاحظه نمایید

گزارش عملکرد کمیته انتشارات: (امیر کامیاب)

 

در ادامه داوود عباسی به نیابت از جابر صادق زاده، گزارش بازرس را ارائه دادند و ضمن قدردانی از اعضای هیئت مسئولین، درباره تغییر و تحولات صورت گرفته در هیئت مدیره سال گذشته سخنانی را ایراد نمودند.

در بخش دیگر نشست، جلسه ی پرسش و پاسخ برگزار گردید که در این بخش آقای سعید لطفعلی خانی به عنوان یکی از منتقدان حاضر در جلسه فعالیتهای 1ساله ی گروه دامون را نقد کردند. به نظر ایشان "عملکرد یکسال گذشته گروه به هیچ وجه خوب نبوده است" ایشان در راستای سخنان خود ضمن بیان این مطلب که نشست سال گذشته پر شورتر از امسال بود، در ادامه فعالیت کمرنگ اعضای گروه را در جذب اعضای فعال یادآور شد و افزود: سرپرستان و مسئولین هر برنامه در انجام وظایف محوله به خوبی عمل نمی کنند و برنامه های گروه بی نظم اجرا می شود.

مهندس رسولی در پاسخ به نقد لطفعلی خانی ضمن اشاره به غیر واقع گرایانه ی بودن صحبتهای ایشان، به این نکته اشاره نمودند که با توجه به اینکه آقای لطفعلی خانی طی 1 سال گذشته تنها در یک برنامه با دامون همراه بودند، لذا نمی توانند در ارتباط با عملکرد یکساله گروه نقد واقع گرایانه ای داشته باشند. در ادامه ایشان در ارتباط با جذب افراد فعال و تلاش برای ماندن آنها در گروه، یادآور این مسئله شدند که تعداد نفری که از گروه جدا شدند، خودشان نخواستند که عضو گروه باشند و ما نمی توانیم کسی را مجبور به ماندن کنیم. ایشان در ارتباط با برگزاری پرشور و شادتر برنامه های دامون، افزود: "بنده هیچ معیاری برای اندازه گیری شادی نمی شناسم ولی با این حال باید تلاش کرد نشاط و شادمانی در گروه بیشتر شود و این گروه است که شادی را به مسئولین منتقل می کند."

در ادامه از خانم سمیرا عالی به دلیل حضور فعال در برنامه های گروه و کمیته ی فنی و انتشارات و همکاری در امر گزارش نویسی، صعود به قله ی علم کوه در تابستان 91 تقدیر گردید که این مراسم با حضور آقایان : بهروز رسولی "سرپرست گروه کوهنوردی دامون"، فرزین غلامین "مسئول آموزش هیئت کوهنوردی شهرستان رشت" و  علیرضا صدری "از مدرسان رسمی فدراسیون کوهنوردی" صورت پذیرفت.

پس از آن مجمع وارد مرحله ی انتخابات شد که مسئولیت اجرای مجمع و انتخابات به هیئت رئیسه ی سنی( آقایان "داوود عباسی و حسن لایق کار" از اعضای گروه دامون  و "آقای حشمت رحمانی" عضو گروه ناتشکوه املش) واگذار گردید.

کاندیدای دوره ی چهارم هیئت مدیره دامون "سمیرا عالی، فروغ صادقی، مینا اسماعیلیان، بهداد جفرودی، رضا عباسپور، بهروز رسولی، نیما سپاسخواه " بودند که آقای داوود عباسی نیز به عنوان بازرس معرفی شدند. که نهایتا اعضای برگزیده بدین شرح اعلام گردید.

 

بهروز رسولی             :                                  27    رای

سمیرا عالی              :                                  23    رای

رضا عباسپور              :                                  21    رای

نیما سپاسخواه           :                                 21    رای

بهداد جفرودی            :                                 12    رای

مینا اسماعیلیان(علی البدل)    :                        9     رای

فروغ صادقی    (علی البدل)    :                        7     رای

داوود عباسی (بازرس)  :                                 17   رای

سرانجام "چهارمین مجمع عمومی گروه کوهنوردی دامون بندر انزلی" پس از گرفتن یک عکس دسته جمعی پایان یافت ...

با سپاس

مینا نوری زاد

با تشکر از خانم رویا نجار باشی، امیر کامیاب، رضا عباسپور و آقای سینا گوهری راد که مرا در تهیه این گزارش یاری نمودند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید سایت

امروز775
دیروز1185
هفته جاری3222
ماه جاری25039
کل بازدید1742751

تعداد افراد آنلاین
22
نفر

آدرس گروه