لاکه تاشون( اسالم)، مورخ ۱۴۰۱/۴/۳۱
لاکه تاشون( اسالم)، مورخ ۱۴۰۱/۴/۳۱
شاه معلم ( ۲۴تیر ۱۴۰۰)
شاه معلم ( ۲۴تیر ۱۴۰۰)
لچور( شاندرمن) ١٤٠١/٤/١٧
لچور( شاندرمن) ١٤٠١/٤/١٧
قله گردسایه (قماش) ۱۰ تیر ۱۴۰۱
قله گردسایه (قماش) ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آزادکوه ( 1401/3/13،14 )
آزادکوه ( 1401/3/13،14 )
previous arrow
next arrow

node1

برنامه گروه كوهنوردى دامون بندر انزلى به مقصد نوده ( پونل) مورخ ١٤٠١/٤/٠٣ به سرپرستى شيرين محسنى و با شركت ٥٢ تن اجرا شد.
راهنما : سيامك اشكان زاده
جلودار : شهين بايرامى
عقبدار: صادق موسوى
كوهيارها : مريم پور نعمت، مجيد طريقى، رضا نوذري، وحيد روزرخ، اميد شمسى پور
نوده بهشت‌آباد، روستایی از توابع بخش پره‌سر شهرستان رضوانشهر در استان گیلان است. این روستا در دهستان ییلاقی ارده قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۱۵۶ نفر (۳۷خانوار) بوده‌ است.
◦ گروه ساعت ٥:٥٠ صبح جمعه از بندرانزلى خارج شده و ساعت ٦:٢٠ توقف کوتاهی در رضوانشهر داشت. سپس ساعت ٦:٥٠ به جاده پونل رسیده و حدود ٧:٢٠ در روستای نوده توقف کرد. پس از توضيحات سرپرست و معرفى عوامل برنامه، حركت گروه به سمت بالا در ساعت ٧:٣٥ آغاز شد. ابتداى مسير جاده اى و خاكى با شيب ملايم بود، سپس در حدود ساعت ٨:٠٠ وارد مسیری باریک در سمت چپ خود شده و با ارتفاع گرفتن وارد منطقه جنگلى شديم. ساعت ٨:١٥ در زير سايه درختان كنار رودخانه براى صبحانه توقف كوتاهى داشتیم و ساعت ٨:١٥ با شيب بيشتر به مسير ادامه داديم. در مسير درختان تنومند و مرتفع زيادی وجود داشت كه از بين آنها عبور كرده و از روى چند جوی جاری آب هم گذشتیم و همچنین گهگاهی گل هاى بابونه و بوته ها ى توت فرنگى وحشی هم دیده می شد.
◦ گاهى شيب مسیر نسبتا تند و گاه هموار بود اما قسمت اعظم مسير شيب دار بود و از كنار روستاها عبور می كرد.
◦ در ساعت ٩:٤٠ به مقصد موردنظر که یک درخت بسیار بلند و تنومند بود و در سمت چپ آن چشمه پرآبی وجود داشت رسيديم و برای صرف نهار و استراحت توقف کردیم.
◦ پس از ساعاتی استراحت و گرفتن عكس دسته جمعى و خاموش كردن آتش و جمع كردن زباله ها، گروه ساعت ١٦:١٥ به سمت پايين حركت كرده و ساعت ١٧:٢٥ به محل توقف مینی بوس ها رسید و به سمت انزلى برگشت و درنهایت، ساعت ١٩/٣٠ وارد بندرانزلى شد...
گزارش: شیرین محسنی

node2

node3

node4

node5